Kempování

Vybavte se stanem, karimatkou a spacákem a můžete vyrazit na pár dní do přírody, odpočinout si od všeho shonu a hluku ve městě. Nebo jen postavte dětem stan na zahradě a užijí si také.

Grilování

Rozbalte gril, pořádně jej zahřejte, hoďte na něj co vám nejvíce chutná a otevřete si k tomu dobrý nápoj. Ať už jste příznivci domácí grilované klobásy s chladným pivem nebo máte raději zeleninu a nějaké dobré víno, nikde to nechutná lépe než právě ugrilované na čerstvém vzduchu.

Piknik

Vezměte svého partnera, partnerku, děti nebo pár přátel a udělejte si pěkný piknik někde v přírodě, popřípadě třeba v parku co je nedaleko vašeho zaměstnání. Stačí se dopředu trochu připravit a vybavit a můžete si užít krásné chvíle na čerstvém vzduchu třeba během polední pauzy.

Doplňky se hodí vždy

Nemusíte být zrovna nadšenec do kempování aby jste ocenily dobrý batoh kam dáte spostu vybavení, kvalitní multifunkční nůž nebo třeba rozkládací židličku. Toto vybavení najde spoustu uplatnění ve vašem životě a budete se možná divit jak často se vám bude hodit.